Yaşam

PTT'den 'nostaljik' vefa

PTT AŞ tarafından şehir hayatının vefalı kent mobilyalarının kıymetli hatıralarını tazeleyip, hatırlatmak amacı ile ‘Nostaljik Ulaşım Araçları’ konulu 4 (dört) değerli anma pulu ile ilkgün zarfı 07 Ocak 2022 tarihinde tedavüle s...

7 Ocak 2022 Saat: 23:15
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 125 kez okunmuştur

PTTden nostaljik vefa
PTT'den 'nostaljik' vefa

PTT AŞ tarafından şehir hayatının vefalı kent mobilyalarının kıymetli hatıralarını tazeleyip, hatırlatmak amacı ile ‘Nostaljik Ulaşım Araçları’ konulu 4 (dört) değerli anma pulu ile ilkgün zarfı 07 Ocak 2022 tarihinde tedavüle sundu.

ANKARA (İGFA) - PTT AŞ tarafından şehir hayatının vefalı kent mobilyalarının kıymetli hatıralarını tazeleyip, hatırlatmak amacı ile troleybüs, şehir hatları vapuru, elektrikli tramvay ve banliyö treni görsellerine yer verilerek hazırlanan ‘Nostaljik Ulaşım Araçları’ konulu 4 (dört) değerli anma pulu ile ilkgün zarfı 07 Ocak 2022 tarihinde tedavüle sunuldu.

Tedavüle sunulan "Nostaljik Ulaşım Araçları" konulu 4x4TL (36 x 52 mm boyutunda) bedelli anma pulu, söz konusu pula ait 18,50 TL bedelli ilkgün zarfı PTT iş yerlerinde, PTT’ye ait www.filateli.gov.tr web adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa çıktı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bizmedya Haberler Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız