Spor

Ötgünlü: Sporcularımıza şükranlarımı sunuyorum

Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü; milli haltercilerimiz Aysel ve Cansel Özkan ile Yetiştirme Yurtları Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri ile bir araya geldi.Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- Niğde Gen...

25 Aralık 2021 Saat: 15:15
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 470 kez okunmuştur

Ötgünlü: Sporcularımıza şükranlarımı sunuyorum
Ötgünlü: Sporcularımıza şükranlarımı sunuyorum

Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü; milli haltercilerimiz Aysel ve Cansel Özkan ile Yetiştirme Yurtları Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri ile bir araya geldi.

Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü yaptığı açıklamasında; "Niğdemizin gururları ile birlikteyiz. Milli Haltercimiz Aysel Özcan ve Cansel Özcan ile birlikte Yurt- Ay-Der Yönetimini ağırlamaktan mutlu oldum.

Her şampiyonada bizlere büyük gurur yaşatan bayrağımızı dalgalandırıp, ülkemizi ve Niiğdemizi en iyi şekilde temsil eden sporcularımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Başarıları daim olsun" dedi. Milli halterciler Aysel ve Cansel Özkan ise açıklamalarında şu ifadeleri kullandılar; "Daha çok çalışıp ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Müdürümüze desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi. 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bizmedya Haberler Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız