Yaşam

KO-MEK takı tasarımını canlandırıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları (KO-MEK), verdiği mesleki eğitimleriyle istihdam hamlesine destek olurken, takı tasarım ve kuyumculuk branşlarındaki eğitimlerle de unutulmaya yüz tutmuş sanat dallarına yeniden ...

5 Aralık 2021 Saat: 11:45
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 132 kez okunmuştur

KO-MEK takı tasarımını canlandırıyor
KO-MEK takı tasarımını canlandırıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları (KO-MEK), verdiği mesleki eğitimleriyle istihdam hamlesine destek olurken, takı tasarım ve kuyumculuk branşlarındaki eğitimlerle de unutulmaya yüz tutmuş sanat dallarına yeniden hayat veriyor.

KOCAELİ (İGFA) - KO-MEK, 351 farklı branşta verdiği eğitimlerle kursiyerlerinin yeteneklerini geliştirmesine katkıda bulunurken adeta rehabilitasyon merkezi görevini görüyor.

12 ilçede 43 kurs merkezinde toplam 351 farklı branşı ile eğitim vermeye devam eden KO-MEK bir Halk Üniversitesi olmanın sorumluluğuyla her geçen gün kendini geliştirerek eğitimlere devam ediyor.

Birçok branşta mesleki ve sanatsal eğitimlerle kursiyerlerin gelişimine devam eden KO-MEK, Türkiye’nin farklı kültürlerinden unutulmaya yüz tutmuş sanat dallarına da ışık tutarak yeniden canlanmasını sağlıyor.

KO-MEK’te öğrenerek üretim yapan kursiyerlerimiz ayrıca ürünlerini www.komeksepeti.com adresinden online olarak tüm dünyaya ulaştırabilir. Evde üretime destek veren KO-MEK üreten vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. El emeği göz nuru birbirinden eşsiz ürünleri alıcıyla buluşturan www.komeksepeti.com adresi alışveriş ve teslimat konusunda da ziyaretçilerine güven veriyor. Ayrıca takı aksesuar ve el sanatlarında birbirinden farklı binlerce eşsiz eseri üreten KO-MEK kursiyerleri ürettikleri ürünleri güvenli bir şekilde satarak ev ekonomisine katkı sunmanın mutluluğunu da yaşıyor.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bizmedya Haberler Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız